[-]
Wyszukiwarka RC

Ankieta: Która substancja ?
1P LSD
AL LAD
inna
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
1P LSD czy AL-LAD
Autor Wiadomość
porelika19 Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 13
Wątków: 4

1P LSD czy AL-LAD
Witam więc jak w temacie od dłuższego czasu interesuję się tymi dwiema substancjami ,sporo czytałem swego czasu ,lecz o tak jakoś sprawy życia codziennego , no i na jakiś czas sobie odpuściłem.

Ale konkretniej którą substancje polecacie bardziej,substancjami psychoaktywnymi interesuje się od ponad 5lat mój szczur miał do czynienia naprawdę z wieloma substancjami nie jestem w stanie zliczyć ,lecz jeśli chodzi o mocniejsze substancje psychodeliczne było to zaledwie kilka razy . Raz był to kartonik z pewnego sklepu popularnego 3 lata temu w mieście Katowice ,a pozostałe 2 razy były to"dobre kwasy mordo" lecz do dziś dzień nie mam pewności co to było ale zdecydowałem się ponieważ naprawdę ufałem tej osobie lecz poprostu jego wiedza była znikoma ponieważ specjalizuje się on w stymulantach ,ale trip był naprawdę dobry.Prócz tego mój szczur w zeszłym sezonie smakował naszych ukochanych łysic.

Lecz wracając poczułem potrzebę przetestowania czegoś nowego,lecz nie wiem na co się zdecydować więc jesli mogę was prosić o streszczenie tych obu substancji pod względem siły ,wizuali,czasu działania itp.
Oraz przede wszystkim zależy mi o informacji kto na obecną chwilę oferuję najlepsze pod względem jakości owe substancje.

[Obrazek: 34519.gif]
Poniedziałek, Grudzień 2017 20:08
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

porelika19 Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 13
Wątków: 4

RE: 1P LSD czy AL-LAD
Dodatkowe pytanko może jakieś na miary na tryptaminy typu 4-HO-MET lub 4-ACO-DMT

[Obrazek: 34519.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Środa, Grudzień 2017 19:07 przez porelika19.)
Środa, Grudzień 2017 19:06
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości