[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
3CMC skąd?
Autor Wiadomość
Kubanczyk Offline
Użytkownik

Reputacja: 37
Liczba postów: 144
Wątków: 5

RE: 3CMC skąd?
(Czwartek, Marzec 2017 02:20)misiek_one napisał(a):  Siema, ja dziś brałem od kolka 3cmc big crystal i hexena, tego 3cmc jeszcze nie jadłem dopiero w piątek, ale posypałem ziomkowi co jada kryształy z rejonu, kit wie co to za subtancje i od razu po konsumpcji chciał ode mnie kupić połówkę, zjadł całe w robocie na dwa razy pół grama !! i mówi że jest dobre tylko że trzeba mieć na dorzutki, bo szybko schodzi, ale on od tych rejonowych kryształów to ma tolerke na beta wyrobioną w ch.uj. W piątek na imprezie zjem te 3cmc w mixie z piko tylko nie wiem jakie dawki żeby jakiegoś nieogaru nie było w bani. Jak to możliwe, że 4MMC jest dostępne na różnych stronach vendorów, widziałem już na 2. Pytam o tą mefke, bo spróbował bym coś konkretnego, a i jeszcze prośba do kogoś ogarniętego w temacie vendorów, mianowicie jak by ktoś na priv mi napisał pełne nazwy stron z jakich bierzecie, bo te potoczne nazwy na forum to ino kolka ogarniam i obok jakąś ocene do 5, z góry dzieki za odpowiedź ;D piona wariaty i uważajcie na zdrowie psychiczne, bo docenicie je dopiero jak je stracicie, hehe tak pier.dole po tym hexenie, zjadłem go prawie cały gram i to niby miał być zamiennik koksu, pss no chyba nie, początkowo nieogar w głowie, a potem fajnie się hardstyle słuchało i ochota na sex większa troche, po za tym koszmarny spływ, w nosie maras, po 3 dorzutce krew z nosa, i znieczulenie prawej strony twarzy, 4 juz poszła oral w bombce dorzutka.

Hehs, ja po hexie kołka po 6 nitach (bez tikerki) 12 piwach, mialem zjazd taki, że już myślałem, że schodzę z tego bezsensownego świata, drgawki, głowa ciężka.tak ze wlasciwie trzymałem ją opartą o ściane, bo nie moglem samowolnie mieć wyprostowanej, kompletna głupawka, na niczym nie mogłem się skupić, jedno zdanie na 2 minuty to był max, psychiczna wkręta, że serce wypierdoli doslownie za chwile. Próbowałem sporej ilości różnych sortów i zjazdow nie mialem, ale profil działania różnił się od tego, który tu opisujesz, wzmożone pocenie, lekko rozszerzone źrenice, spore pobudzenie psycho-ruchowe, słowotok, do ogarnięcia - ogólnie uwielbiam rozmawiać na trzeźwo, pierdolę dużo, ale po hexie potrafie przez 24 h mówić, jak po mdphp, nie od rzeczy, normalnie, ziemia lekką była, unosiłem się na chmurce, lewitowałem, nie podnosił libido przy sniffie, przy wapo byłem jak łysy z brazzers, mniej się pociłem, źrenice poszerzone trochę bardziej, nieogarek i eufo. Po miesięcznym ciągu z kilkoma przerwami, zjebałem sobie receptory, 2 tygodniowa impotencja, potem wszystko wróciło do normy, konar płonie jak pochodnia w szósty dzień tygodnia, nie miałem schiz, ale mam tak łeb przeorany, że już nie ma tam miejsca na schizy. W 3 cmc łatwo się wjebać, jadłem tego piątkę dziennie, tak fajnie się czułem,a jak teraz choć pomyśle o bólu kichawy po ty gównie, zapchanej strupami, demonami i innymi dziadostwami, odechciewa mi się, Polecam jednak kołkowy sort, jest zajebisty.
Sobota, Marzec 2017 05:23
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

madhead Offline
Użytkownik

Reputacja: 117
Liczba postów: 929
Wątków: 38

A ja nie mogę znaleźć trójki, która przypominałaby wjazdem choć trochę 3mmc Uśmiech

[Obrazek: tumblr_mxxaan0ESg1sqt14jo1_500.gif]
Sobota, Marzec 2017 06:26
daagla01 Online
Użytkownik

Reputacja: 5
Liczba postów: 97
Wątków: 8

Ja to z kolei nie mige znalezc jakiegokolwiek rc'ka ktory przypominalby cokolwiek starego x
Poniedziałek, Marzec 2017 20:58
Czeresnia Offline
Użytkownik

Reputacja: 88
Liczba postów: 948
Wątków: 63

4-MPC CZY OOOO TO ROZJEBIE NAM GLOWE Uśmiech ? NIEDLUGO WAM POWIEM. BO OD **-CHEMICALS.** SIE TEGO DOWIEM . Dostalem taka wiadomosc " nowy produkt pochodna 4-mmc, produkt nazywa sie 4-mpc jest w bardzo ladnym rozowym krysztale , zachęcamy do sprawdzenia tego produktu ktory do tej pory zbiera same pozytywne opinie, " .. mmm skusilo mnie to strasznie, niedlugo bede mial to w swoich rekach i opisze Uśmiech
Ciekawe
Ciekawe
Ciekawe

[Obrazek: tumblr_lg4jp4ukP11qfwshko1_500.gif]

Duży uśmiech
Wtorek, Marzec 2017 01:27
Lescovar Offline
Użytkownik

Reputacja: 97
Liczba postów: 359
Wątków: 10

(Wtorek, Marzec 2017 01:27)Czeresnia napisał(a):  4-MPC CZY OOOO TO ROZJEBIE NAM GLOWE Uśmiech ? NIEDLUGO WAM POWIEM. BO OD **-CHEMICALS.** SIE TEGO DOWIEM . Dostalem taka wiadomosc " nowy produkt pochodna 4-mmc, produkt nazywa sie 4-mpc jest w bardzo ladnym rozowym krysztale , zachęcamy do sprawdzenia tego produktu ktory do tej pory zbiera same pozytywne opinie, " .. mmm skusilo mnie to strasznie, niedlugo bede mial to w swoich rekach i opisze Uśmiech
Ciekawe
Ciekawe
Ciekawe

I jak wypadły testy ? Polecasz ???

UWAŻAJ NA PRÓBY. SPRAWDŹ ZANIM WEŹMIESZ
PAMIĘTAJ, UWAŻAJ NA PRÓBY !!!

[Obrazek: 2ajfht.gif]
Poniedziałek, Marzec 2017 14:05
ktosik Offline
Użytkownik

Reputacja: 17
Liczba postów: 78
Wątków: 0

(Poniedziałek, Marzec 2017 20:58)daagla01 napisał(a):  Ja to z kolei nie mige znalezc jakiegokolwiek rc'ka ktory przypominalby cokolwiek starego x

Proponuję zrobić mix 3cmc big Cristal od kolka z 4cmc R83 od wilków jest moc obecnie jedno z najlepszych. Pozdro.
Poniedziałek, Marzec 2017 18:36
Eufory™ Offline
Moderatorzy

Reputacja: 16
Liczba postów: 134
Wątków: 7

3cmc od wilków bo mają gruby temat i jest fajnie Duży uśmiech

[Obrazek: tumblr_n7iedfe1F21tchubjo1_400.gif]

POMOGŁEM KLIKNIJ REP+
Poniedziałek, Marzec 2017 21:43
pati Offline
Użytkownik

Reputacja: 57
Liczba postów: 320
Wątków: 11

(Czwartek, Marzec 2017 11:37)madhead napisał(a):  Ja podtrzymuję opinię, że lepszego 3cmc niż od N**RCs nie jadłam.

A tak poza tym, Boruta jest nawet nawet Uśmiech Ale tylko w miksie.

jaki mix polecasz?
Sobota, Kwiecień 2017 22:27
ktosik Offline
Użytkownik

Reputacja: 17
Liczba postów: 78
Wątków: 0

(Sobota, Kwiecień 2017 22:27)pati napisał(a):  
(Czwartek, Marzec 2017 11:37)madhead napisał(a):  Ja podtrzymuję opinię, że lepszego 3cmc niż od N**RCs nie jadłam.

A tak poza tym, Boruta jest nawet nawet Uśmiech Ale tylko w miksie.

jaki mix polecasz?

Z mojej strony mogę polecić mix tej trójki z R83
Piątek, Kwiecień 2017 09:19
Odpowiedz