[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Canna od predzia
Autor Wiadomość
Czeresnia Offline

Liczba postów: 960
Wątków: 64

Canna od predzia
Hejka dostalem 0,5 5fadb , 0,5 mdmb-chminaca 0,5 nm-2201.
Zrobilem maczanke na jakies 3 , 4 gramy z tego 5fadb ich, wyglad proszku bardziej bezowy w porownaniu do sortu od innego vendora ktory jest snieznobialy w krysztalkach i rozpuszcza sie bardzo latwo , to produkt od predzia jest inny jest bezowy i trudno sie rozpuszcza musze podgrzewac go w kapieli wodnej zeby rozpuscil sie do konca, z innymi cannabinoidami to samo. Klepac klepie, ale widac roznice Jakosci bo mialem 5f-adb od kogos innego wtedy, ze produkt od predzia w porownaniu do tego to lipa.
Mdmb chminaca i nm-2201 zrobilem maczanke laczac oba canna,
Tez no substancja substancja, ale czystosc czystosc, nie ta co potrzeba, mogliby sie postarac bardziej tymbardziej oferujac takie ceny. Z vajpami sie dogadalem i mialem po 30 zl mdmb chminace w takiej jakosci wlasnie jak oferuje predzio teraz . ;P Ale za to o ich 3-CMC i 4-CMC, zlego slowa powiedziec nie moge, ale to juz zamawialem za $ .
Wracajac do tej drugiej maczanki na mdmb i nm
Klepac klepie tylko ze strasznie szybko puszcza, ale tez trudno sie ropzpuszcza w acetonie
Farcik ze to tylko sample a nie zamowienie bo bym sie wkurwil, nieraz predzio mial dobre canna ale teraz tez ma ok ale sa poprostu lepsze dostepne Uśmiech
Wczoraj 08:44
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Fazi Offline
Użytkownik

Reputacja: 87
Liczba postów: 577
Wątków: 59

RE: Canna od predzia
Kanna od delegalu bardzo szybko puszczaja i chce sie dopalac
Wczoraj 20:30
Czeresnia Offline

Liczba postów: 960
Wątków: 64

Trzeba miec dobry przepis
Dzisiaj 11:00
Fazi Offline
Użytkownik

Reputacja: 87
Liczba postów: 577
Wątków: 59

Aha to zwrcam honor rycerzu Czeresnia, ze mnie palacz tromba...
Dzisiaj 11:23
daagla01 Offline
Użytkownik

Reputacja: 11
Liczba postów: 138
Wątków: 11

Nie wiem moje f adb bylo wymiotem totalnym strach bylo palic
Czwartek, Maj 2017 11:30
Częstochowiak Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 4
Wątków: 0

zamów od predatora = mmb chminaca = 20 zł +5fmn24 = 20 zł + fub amb 25 zł + 5fmdmb 2201 = 25 zł + adb fubinaca, za zamówienie z przesyla wjdzie ci 134 złote, lec do apteki zajeb lisc szałwi, do castoramy po aceton techniczny, wez sloik, nalej 4 kieliszki pełne po wodce, canna wymieszaj w jednej torbie dobrze rozkrusz łyżeczką, zasyp aceton zacznij krecic sloikiem zeby zrobilo sie tornado, liscia szałwii w paczce masz 50g, odsyp 10 dojeb do sloika 40, zakrec i zacznij mixować, pozniej wyjeba na talerz przysusz i zapal jednego pyka, jestem pewny ze usniesz jak ja Duży uśmiech jaranie przesadzone, identycznie jak w sklepach srzedawali tyle ze na szałwii Duży uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 23:05 przez Częstochowiak.)
Wczoraj 23:03
Piotrek88 Offline
Użytkownik

Liczba postów: 1
Wątków: 0

ADB FUBINACA u predka jest nie dostępne moge to czymś zamienić ?? "Częstochowiak pytanie do Ciebie"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 19:51 przez Piotrek88.)
Dzisiaj 19:51
sirmarciniaczek Offline
Użytkownik

Liczba postów: 27
Wątków: 1

(Wczoraj 23:03)Częstochowiak napisał(a):  zamów od predatora = mmb chminaca = 20 zł +5fmn24 = 20 zł + fub amb 25 zł + 5fmdmb 2201 = 25 zł + adb fubinaca, za zamówienie z przesyla wjdzie ci 134 złote, lec do apteki zajeb lisc szałwi, do castoramy po aceton techniczny, wez sloik, nalej 4 kieliszki pełne po wodce, canna wymieszaj w jednej torbie dobrze rozkrusz łyżeczką, zasyp aceton zacznij krecic sloikiem zeby zrobilo sie tornado, liscia szałwii w paczce masz 50g, odsyp 10 dojeb do sloika 40, zakrec i zacznij mixować, pozniej wyjeba na talerz przysusz i zapal jednego pyka, jestem pewny ze usniesz jak ja Duży uśmiech jaranie przesadzone, identycznie jak w sklepach srzedawali tyle ze na szałwii Duży uśmiech

WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikStrasznie chaotycznie to napisałeś, ale zainteresowałeś.
Mógłbym Cię prosić o opis krok po kroku to przetestuje z Żoną to zapewne w Czerwcu. Byłbym wdzięczny, pozdr
Wywracanie oczami

[Obrazek: giphy.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 21:14 przez sirmarciniaczek.)
Dzisiaj 21:13
Kubanczyk Offline
Użytkownik

Reputacja: 37
Liczba postów: 152
Wątków: 5

Wystarczy zwykły spirytus 95-96%
Produkty:
Kanna
Podkład
Spirytus 100ml

Sposób przyrządzenia:

100ml spirytusu przelewasz do słoika, do którego dosypujesz kanna, mieszasz tak, aby kanna się rozpuściło, czasami przychodzi to z łatwością, lecz nieraz może być potrzebne nagrzanie spirytusu, najlepiej do miski nalać stosunkowo ciepłą wodę i zanurzyć słoik ze spirytusem i kanna, następnie do jakiegoś naczynia - u mnie był to zawszę kryształ, wsypujesz X gram podkładu i zalewasz to spirytusem z rozpuszczonym kana, czekasz ze 3 dni aż alkohol wyparuje, a podkład przesiąknie kanna i gotowe.

Uwagi: Według mnie kanna strasznie niszczy beret i pewność siebie Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Środa, Maj 2017 20:00 przez Kubanczyk.)
Środa, Maj 2017 19:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości