[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Fresh & Funky
Autor Wiadomość
kamilpolek Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 3
Wątków: 2

Fresh & Funky
Co możecie powiedzieć o aktualnym sorcie Fresh & Funky od kolka bo nie wiem czy zamawiać?
Czwartek, Kwiecień 2016 10:51
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Mefi Offline

Reputacja: 30
Liczba postów: 170
Wątków: 9

RE: Fresh & Funky
Dołączam się do pytania Uśmiech
próbował już ktoś aktualny sorcik

POMOGŁEM KLIKNIJ REP+

[Obrazek: tumblr_n137wuBlWO1rchl2so1_500.gif]

https://www.youtube.com/watch?v=vNVQTQABezU

-Policja proszę otworzyć. -Dobry wieczór o co chodzi? -Sąsiedzi się skarżą, że za cicho. Język
Czwartek, Kwiecień 2016 17:27
raptowny Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 11
Wątków: 0

Hm . Ja dzisiaj dostałem paczkę od kółka . Dwa razy 0.2 funky i bylo to tak :
200 mg sniff i dziala podobnie jak Władek ( Jesli wiesz ocb? Jesli nie to.. jak amfa ) oczywiście zrobilbym milion rzeczy na raz, dosyc motywujace do działania. Przeokrutne w smaku. Ale dodam, ze jest to zwykłe FUNKY BEZ FRESH. No i co wiecej, mam tolerancje na amfetamine prawie zerowa, bo od ponad dwoch lat biore ja codzienne. Dlatego zaskoczył em sie działaniem tego, że az tak mnie porobiło. No ale na research chemicals mam tokerke 100%
Poniedziałek, Lipiec 2016 14:44
Mefi Offline

Reputacja: 30
Liczba postów: 170
Wątków: 9

Nie polecam wczoraj od kumpla dostałem tak o w prezencie 0.2g jak ktoś lubi posmak psychotropów rozkruszonych oraz wykręcony ryj jak u strusia to sie mu spodoba przetestowałem to na znajomym szczurze i miałem z niego polewkę jak po tym wyglądał nie no nie mogę zapomnieć tego ryja po nocach będzie mi się śniły koszmary ale do rzeczy niby miał speeda ale bardziej wyglądało jakby miał euforie bo uśmiechnięty przy muzyczce zaczął coś tańcować powolonym ruchem jak żółwie lipa straszna nie ufam temu vendorowi dlatego sam tego nie próbowałem miałem przeczucie żeby tego nie brać po za tym jestem na detoksie.

POMOGŁEM KLIKNIJ REP+

[Obrazek: tumblr_n137wuBlWO1rchl2so1_500.gif]

https://www.youtube.com/watch?v=vNVQTQABezU

-Policja proszę otworzyć. -Dobry wieczór o co chodzi? -Sąsiedzi się skarżą, że za cicho. Język
Środa, Kwiecień 2017 20:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości