[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Hex-en - opinie
Autor Wiadomość
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 185
Liczba postów: 1,086
Wątków: 125

Hex-en - opinie
[Obrazek: 0c762f2a885e9009832ad264da84c19b.jpg]

[Obrazek: 2lwkm10.gif]

Wóda i nosy i wóda i trawa i wóda od nocy do rana

Znowu słuchałem Nirvany, ,,Something in the way” Cobaina

Jeśli wstanę w środku nocy to pozwolisz mi wyjść?
Jeśli nie powiem, że wrócę albo, że wrócę kiedyś?
Machniesz ręką i pozwolisz szybko żyć
Czy może jestem zbyt cenny dla Ciebie?

Pomogłem to wiesz co dalej Uśmiech

............ \/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Niedziela, Sierpień 2016 18:34 przez xefenis.)
Niedziela, Sierpień 2016 15:55
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Peejay Offline
Użytkownik

Reputacja: 3
Liczba postów: 3
Wątków: 0

RE: Hex-en - opinie
Jestem tutaj nowy ale jeśli chodzi o hexiulka śmiało powiem ,że jak i mpd w. Formie sniff czyvapo reza i to szeroko,testowane ozne sorty z różnych źródeł Biała forma od syntetyzatora nie ma sobie równych ,daje se rękę uciąć,polecam vendorka
Piątek, Listopad 2016 15:52
Synthetics.pl √ Offline
Official Partners

Reputacja: 3
Liczba postów: 16

Witam ,zapraszam do wzięcia udziału w mega promocji , wiecej info na stronie sklepu , pozdrawiam
Środa, Styczeń 2017 14:08
Szam Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 7

Opisze ktoś działanie? Jak z dorzutkami, zjazd itp?
Jestem ciekaw tego specyfiku Duży uśmiech
Czwartek, Styczeń 2017 05:42
Kubanczyk Offline
Użytkownik

Reputacja: 13
Liczba postów: 52
Wątków: 3

(Czwartek, Styczeń 2017 05:42)Szam napisał(a):  Opisze ktoś działanie? Jak z dorzutkami, zjazd itp?

Ogolnie substancja zajebista, bo nie gryzie mocno w nos, dostajesz spida, eufori troszku, jest dosyc ekonomiczny zaczynasz od dawek 50mg-60mg. Jechalem na tym ciag 2 tygodniowy, a ze zjazdem zalezy od sortu, ja po kolkowym hexie - 1 raz bralem walilem po takich nitkach malych - a zjazd - kardiozwala, aale to raczej w psychice, spiecia miesni, ogolnie nie potrafisz odpowiedziec na zadne pytanie bez jakniecia sie, albo w ogole nie odpowiesz., czujesz jakby kytos 15 kg ci na glowe polozyl i lekkie drgawki. Ale taki zjazd trafił mi sie hexie do koła, pozniej nie mialem zadnych zwal - od tego sklepu hexa nie bralem, ale mogą wyslać sampla to obadam ^^.
Sobota, Styczeń 2017 22:04
Szam Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 7

(Sobota, Styczeń 2017 22:04)Kubanczyk napisał(a):  
(Czwartek, Styczeń 2017 05:42)Szam napisał(a):  Opisze ktoś działanie? Jak z dorzutkami, zjazd itp?

Ogolnie substancja zajebista, bo nie gryzie mocno w nos, dostajesz spida, eufori troszku, jest dosyc ekonomiczny zaczynasz od dawek 50mg-60mg. Jechalem na tym ciag 2 tygodniowy, a ze zjazdem zalezy od sortu, ja po kolkowym hexie - 1 raz bralem walilem po takich nitkach malych - a zjazd - kardiozwala, aale to raczej w psychice, spiecia miesni, ogolnie nie potrafisz odpowiedziec na zadne pytanie bez jakniecia sie, albo w ogole nie odpowiesz., czujesz jakby kytos 15 kg ci na glowe polozyl i lekkie drgawki. Ale taki zjazd trafił mi sie hexie do koła, pozniej nie mialem zadnych zwal - od tego sklepu hexa nie bralem, ale mogą wyslać sampla to obadam ^^.

Może i ekonomiczny, ale gdzieś czytałem że zaczynasz 50mg, a w 2gim dniu ciągu konczysz na 100-120mg, bo tolerka rośnie z każda dorzutką.
Dzięki bardzo za opis. Dorzucałeś do końca po 50-60mg czy rzeczywiście później już więcej? Duży uśmiech
Dzisiaj 05:15
Kubanczyk Offline
Użytkownik

Reputacja: 13
Liczba postów: 52
Wątków: 3

(Dzisiaj 05:15)Szam napisał(a):  
(Sobota, Styczeń 2017 22:04)Kubanczyk napisał(a):  

Może i ekonomiczny, ale gdzieś czytałem że zaczynasz 50mg, a w 2gim dniu ciągu konczysz na 100-120mg, bo tolerka rośnie z każda dorzutką.
Dzięki bardzo za opis. Dorzucałeś do końca po 50-60mg czy rzeczywiście później już więcej? Duży uśmiech

jak kończyłem ciąg były to 3-4 krotnie większe dawki. Ale raz na jakiś czas polecam, na dłuższy ciąg już nie bardzo, potem już nie bawią Cię nagie kobiety, seks wydaje się być nudny, nim kobieta postawi Ci żagiel to zdąży się znudzić. To nie był 2 tyg ciąg tylko jakoś miesięczny/poltora z kilkoma dniami przerwy. Juz z tym skonczylem - postanowienie noworoczne, nic dłużej niż 2 dni
Dzisiaj 23:37
Odpowiedz