[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Jejo
Autor Wiadomość
Fiji Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 3
Wątków: 1

Pytanie Jejo
Miał ktoś styczność z Jejo? Dostałem to jako gratis do Chery Kokolino, jest to w małym okrągłym plastikowym pudełeczku 0,3g. Dobre to? Wiadomo co siedzi w środku??
Poniedziałek, Grudzień 2017 12:17
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Fiji Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 3
Wątków: 1

RE: Jejo
(Poniedziałek, Grudzień 2017 12:17)Fiji napisał(a):  Miał ktoś styczność z Jejo? Dostałem to jako gratis do Chery Kokolino, jest to w małym okrągłym plastikowym pudełeczku 0,3g. Dobre to? Wiadomo co siedzi w środku??

Dobra kupiłem sobie 3 opakowania będę pisał co jest pięć.

21:50 pierwszy tak z 0,1 gładko wszedł spływu brak
po około 10 min pierwsze efekty i silna potrzeba na więcej
22:18 wleciał drugi 0,2
lekki speed, muzyka klubowa jest jakby lepsza, silna ochota pogadania z kimkolwiek
22:40 podjechał ziomek zrobiliśmy jedno pudełko na pół, trip po więcej i do klubu
23:00 wzięliśmy 10 sztuk jejo wyszło 150złociszy, pojedynczo 20zł za 1 więc dobry deal chyba, robimy kolejne pudełko na pół i jedziemy w strone klubu, jestem już porobiony dobrze
23:32 podjeżdżamy pod klub, wchodzimy ochrona pokapowała się że obaj jesteśmy wyjebani ale że nas znają to wchodzimy do klubu, wbijamy do loży i sype sobie ziomkowi i jakiejś lasce co wynajmowala loże za to że mogliśmy wejść (0,1 na nosek)
00:00 zaczynam podchodzić do losowych ludzi i gadać o czymkolwiek
00:13 kupiłem piwo podbiłem do ziomka dałem mu jedno pudełko za Batmana łykam całego
00:25 znalazłem sie z ziomkiem wyszliśmy do furki na kolejnego wąsa, bania jest już w chuj
00:43 pixa wchodzi w połączeniu z jejo cięzki nieogar ide do loży usiąść bo jest cieżko
00:45 wbijam właścicielka loży siedzi z chłopakiem i dwiema koleżankami pyta sie czy posype, w kieszeni 7 pudełek więc bez słowa zaczynam wyjmować pudełka z kieszeni :v
0:50 laska z chłopakiem dostali 1 pudeleczko na pół 2 laski też ja zajebałem 0,1, chłopak typiary od loży poszedł mi po piwko
0:56 pije piwko i zaczynam ogarniać co jest pięć, zaczyna mnie nosić do tańca, dzwonie do ziomka i mówie żeby podbił do loży
1:02 ziomek wbija robimy po 0,1 i lecimy robić vixeee Duży uśmiech
2:52 świrowałem z jedną laską, biore klucze od fury od zioma i lecimy do furki
3:00 posypalem jej i sobie pudełko na pół, ładujemy i świrki
3:12 szok, wariat flak w chuj i skminilem że jestem zimny jak lód przeglądam sie w lusterku, oczy wyjebane z orbity, blady na ryju jestem i sine usta chyba stopa trzeba zrobić
3:36 złapałem ziomka i weszliśmy do loży, z laską wymieniłem sie numerami żeby złapać sie po imprezie
3:42 miał być stop leci kolejny węgorz dla mnie ziomka i chłopaka typiary od loży po 0,1 na noska
3:48 dj mówi że ostatnia nuta i koniec melanżowania więc lece szybko po ostatnie piwko w kieszeni jeszcze dwa pudełka
3:59 stoje w kolejce do wyjścia ziomka ze mną nie ma więc gadam z losowymi ludźmi
4:08 wyszedłem z klubu i po rozmowie z jakimiś ziomkami ide z nimi do fury, sype na telefon całe 0,3 jejo oni na to 0,3 wiśni, zrobili z tego 3 ściechy i sniff :v
4:11 wypaliłem z nimi szluga, dzwoni ziomek że czeka pod furą i jakaś lacha sie o mnie pyta więc ide do nich
4:17 uzgodnione że jedziemy po jakiegoś browarka i laska śpi u mnie
4:53 zajeżdżamy do zioma na chate na mini after
5:12 pijemy piwka, muzyka napierdala wyjmuje ostatnie jejo a ziomek z szafki 0,2 wiśni
5:52 zjedliśmy po 2 wąsy każdy, piwa wypite idziemy do auta żeby ziom odwiózl mnie i koleżanke na chate
7:21 po ciężkich trudach mały dał rade, odczucia podczas seksu kozaaackie ale przy finiszu zero wystrzału O.o
8:52 zwała, w sumie lekka miewałem gorsze po mef czy fecie
10:32 laska odwieziona na chate, ochota na jedzenie wróciła ale zjeść jest cokolwiek ciężko bo zęby bolą w chuj.
+/- 12 usnąłem wstałem następnego dnia do pracy o 4.
OGÓŁEM
Jejo polecam ale siedzi w tym syf chyba gorszy niż w innych solach.
Język przez 2 dni był brązowy jakby zgnity O.o
Apetytu brak o spaniu też można zapomnieć
Sinieją usta po dużej ilości bo wychładza organizm bynajmniej tak mi sie wydaje
Dzień później masakryczny ból zębów przy próbie zjedzenia czegokolwiek
Dobrze spiduje, fajne na posiadówy ze znajomymi bo rozmawiać można bez końca
Tak samo dobre na melanże Duży uśmiech
P.S sory za błędy jakiekolwiek ale pisze to po 2 pudełkach jejo :v
Ocena 7/10 (-2 pkt bo organizm dostaje pierdolca jak po niczym innym chyba i -1pkt bo dużo soli przylepia sie do pudełka, kto wciera w dziąsła, wylizuje etc. może ten pkt dorzucić i będzie 8/10)
Jak ktoś chce jpg jak to wygląda to piszcie to wrzuce.

Dodam jeszcze, że czas zapierdala jak pojebany
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 00:12 przez Fiji.)
Wczoraj 00:11
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości