[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Moja pierwsza maczanka
Autor Wiadomość
necrokarol Offline
Użytkownik

Reputacja: 79
Liczba postów: 717
Wątków: 13

RE: Moja pierwsza maczanka
Zrobiłeś dobrze
Kanna słabe albo zła proporcja
Zrób tak samo na 0.5 g tego kanna daj np 10g podkładu wtedy proporcja 1:20
Możesz też mocniejsza zrobić 1:10 z tego kanna na bank porobi wiem bo sam korzystam

Pomogłem ? Anioł
Daj +
Nie pomogłem ?
A też możesz dać Język
Środa, Luty 2017 14:55
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

daagla01 Offline
Użytkownik

Reputacja: 5
Liczba postów: 97
Wątków: 8

RE: Pierwsza maczanka Co i Jak ?
(Poniedziałek, Luty 2017 16:13)SzybkiSzamacz napisał(a):  Witam jestem zainteresowany zrobić moja druga maczankę poniewaz pierwsza sie nie udala i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić zamówiłem 0,5g kanna ADB - FUBINACA ze strony FShop.us , podklad jaki chcialbym dac to Czarna herbata i teraz niewiem ile dac acetonu na 0,5g kanna i jakim sposobem to wszystko zrobic moja poprzednia maczanke robilem w ten sposob ze do słoika wlalem 100ml acetonu wsypalem 1g kanna AB-PINACA zamawiana z Kolekcjoner.nl wszystko rozpuscilem i wsypalem 15g herbaty lipton zakrecilem sloik i mieszalem to wszystko przez 15 min potem wszystko wyciagnolem ze sloika i dalem do suszenia efekt nic nie klepie niewiem co zrobilem zle

Ja wiem co zle zrobiles xd no dobra powiem wam zamowiles kana z kola Oczko albo sort sie slaby trafil przeciez polac siano kazdy umie i rozpuscic tym bardziejbardziej. Ale jakies 3 tygodnie moze miesiac temu pewien dil od dlugiego czasu robi maczany i wlasnie wtedy trafil mu sie chujowy sort i pare setek w pizdu xd a zamawia nie od kolka i zawsze bylo dobre.po prostu miales pecha tak jak i on ryzyko zawodowe. A Vendor to nie cpex ze wie co kopie co nie tak po prawdzie to jebie ich to chajs ma sie zgadzac
Piątek, Marzec 2017 19:29
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości