[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna
Autor Wiadomość
Czeresnia Offline

Liczba postów: 960
Wątków: 64

RE: Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna
Wkoncu znalazlem ten dobry canna.. Uśmiech 5F-ADB, ale musi byc HQ Uśmiech rc-*********.org ma cos dobrego W TYM stajlu Oczko .
Robie po 3 g na 40 g podkladu ale nie sugerujcie sie ja mam tolerke zrobice 1 na 20 spokojnie poklepie mysle osobe bez tolery
,szczur szczesliwy juz po minimalnej dawce, ekonomiczne, jedyny minus tej substancji to taki ze smierdzi strasznie plastikiem.
Zyje Oczko Duży uśmiech
Wczoraj 08:29
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Częstochowiak Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 4
Wątków: 0

RE: Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna
(Wtorek, Maj 2015 20:53)necrokarol napisał(a):  Elo zakładam pierwszy temacik, bo kumpel potrzebuje kanna, a ja się mniej znam na tym. Mianowicie potrzeba jakiegoś mega mocnego, długo działającego, najlepiej takiego na które wolno rośnie tolerka, takiego żeby jak najwięcej maczany zrobić z 1g i po prostu rozpier********go kanna, wcześniej było grane AM-2201(oraz 5f-PB-22 i AB-FUBINACA) ale pora chyba na coś nowego, pozdro Uśmiech

zamów od predatora = mmb chminaca = 20 zł +5fmn24 = 20 zł + fub amb 25 zł + 5fmdmb 2201 = 25 zł + adb fubinaca, za zamówienie z przesyla wjdzie ci 134 złote, lec do apteki zajeb lisc szałwi, do castoramy po aceton techniczny, wez sloik, nalej 4 kieliszki pełne po wodce, canna wymieszaj w jednej torbie dobrze rozkrusz łyżeczką, zasyp aceton zacznij krecic sloikiem zeby zrobilo sie tornado, liscia szałwii w paczce masz 50g, odsyp 10 dojeb do sloika 40, zakrec i zacznij mixować, pozniej wyjeba na talerz przysusz i zapal jednego pyka, jestem pewny ze usniesz jak ja Duży uśmiech jaranie przesadzone, identycznie jak w sklepach srzedawali tyle ze na szałwii
Wczoraj 23:00
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości