[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
PROBLEM
Autor Wiadomość
sernando Online
Użytkownik

Reputacja: 4
Liczba postów: 87
Wątków: 2

RE: PROBLEM
Ja akurat wiedzialem co mam za krysztal czyli a-pvp i taki byl wynik badan. Co do maczany nie bylem pewny (zabarwila na tescie na lekko czerwony i postawili mi o posiadanie thc). Po badaniach w/w nie mieli sie do czego przyczepic, to postawili mi zarzuty o narazenie zycia i zdrowia, przez to ze zeznalem tak jak Ty. Po 3 miechach umorzyli tak jak pisalem. I nie , nie mialem zawiasow. Jezeli masz legal to w sumie nie robi to roznicy. Bo jak illegal, to do wyroku za posiadanie dojdzie ci ten zawieszony . Ale jestem niemal pewien ze to bd legalne. Poniewasz watpie ze na oglaszamy gonil by ktos mefa. Moze i jest to "czworka" ale napewno nie MMC. Z fartem i badz dobrej mysli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Czwartek, Styczeń 2017 14:41 przez sernando.)
Czwartek, Styczeń 2017 14:34
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

loozak Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 8
Wątków: 1

Kolego ja wymyslilem historie z ogłaszamy24. Oczywiscie ze nie brałem z tej strony , nie biorę z żadnych stron.
Ale juz dostałem informacje od kolegi , ze nawet jak będzie nielegal to wyjdę z tego , jest dobry adwokat który wyciągał ludzi z takich spraw.
Ja mam bardzo dobre alibi , beda inaczej patrzeć. Praca na stałę , kredyt do spłacenia , komornik. Wyjdzie tak , że dostanę godziny do odpracowania i jakąś symboliczną kwotę wpłacę na Monar heh. Zyje w tragicznym miescie , policja mi mowila ze tutaj nie ma zasad , co 2 to konfident , nie wiem jak u Was , ale u mnie jest dramat.
Czwartek, Styczeń 2017 15:03
sernando Online
Użytkownik

Oj to moj blad. Teraz juz kumam calego pierwszego posta. No moze Cie dobry papuga wybroni. Tyle ze duzy wplyw na wyrok ma to ze byles juz karany. Tez kwestia tego typu, ze w naszym spoleczenstwie moherkow marihuana to wielkie zuo, a cos co sie wciaga do nosa to juz wgl apokalipsa. Wiec tez duzy wplyw bd mialo to na jakiego sedzie trafisz.
Czwartek, Styczeń 2017 15:32
loozak Offline
Użytkownik

No powiem Ci tutaj jest taki papug , ze głowa mała. Koleszka był złapany ze 100g amf i za 3 miesiące złapali go znowu z 500g mefedronu , 500g amf , pixy i zioło , wybronił go ;D
Teraz również dostalem informację , że takie badanie może potrwać nawet do pół roku. Jeden ze znajomych czeka już 3 miesiące ;D
Czwartek, Styczeń 2017 15:45
sernando Online
Użytkownik

Z tymi badaniami to akurat prawda. W chuj to trwa.
Czwartek, Styczeń 2017 15:53
loozak Offline
Użytkownik

Koleszka się pomylił , mówił mi żebym żądał sprawdzenia kryształu w Krakowie. Były tutaj takie sytuacje że w Opolu pokazywało nielegal , a w Krakowie pokazywało że jest to legalne. Wie ktoś dlaczego? Swoją drogą popierdolone to wszystko.
Dzisiaj 20:13
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 185
Liczba postów: 1,086
Wątków: 125

(Dzisiaj 20:13)loozak napisał(a):  Koleszka się pomylił , mówił mi żebym żądał sprawdzenia kryształu w Krakowie. Były tutaj takie sytuacje że w Opolu pokazywało nielegal , a w Krakowie pokazywało że jest to legalne. Wie ktoś dlaczego? Swoją drogą popierdolone to wszystko.

Nie trzeba wiedzieć dlaczego prosta sprawa układy premie za dojebany komuś....

[Obrazek: 2lwkm10.gif]

Wóda i nosy i wóda i trawa i wóda od nocy do rana

Znowu słuchałem Nirvany, ,,Something in the way” Cobaina

Jeśli wstanę w środku nocy to pozwolisz mi wyjść?
Jeśli nie powiem, że wrócę albo, że wrócę kiedyś?
Machniesz ręką i pozwolisz szybko żyć
Czy może jestem zbyt cenny dla Ciebie?

Pomogłem to wiesz co dalej Uśmiech

............ \/
Dzisiaj 22:33
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości