[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Testy od preda
Autor Wiadomość
Leginista Offline
Użytkownik

Reputacja: 6
Liczba postów: 126
Wątków: 19

RE: Testy od preda
No nie sądzę aby po sniffie tak szybko spływ dostał się do przewodu pokarmowego. A jak walą po kablach ? sądzę że i w mózgu są takie same receptory i działają tak samo jak te w jelitach. Bo jeśli nie byłoby w mózgu to dożylnie czy sniff powinien nie działać. Ktoś mąrzejszy coś skrobnie na ten temat ?
Piątek, Kwiecień 2017 10:22
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Pawel_Testuje Offline
Użytkownik

Reputacja: 123
Liczba postów: 164
Wątków: 6

(Piątek, Kwiecień 2017 10:22)Leginista napisał(a):  No nie sądzę aby po sniffie tak szybko spływ dostał się do przewodu pokarmowego. A jak walą po kablach ? sądzę że i w mózgu są takie same receptory i działają tak samo jak te w jelitach. Bo jeśli nie byłoby w mózgu to dożylnie czy sniff powinien nie działać. Ktoś mąrzejszy coś skrobnie na ten temat ?

jest 14 podtypow receptorow serotoninowych, z czego 13 jest w ukladzie nerwowym, a 6 w jelitach. prawdopodobnie lepsze dzialanie euforykow droga oralna wynika z duzego zageszczenia receptorow sero w jelitach, z ktorych rowniez przedostaja sie do krwi, a nastepnie do ukladu nerwowego.

dystrybucja receptorow serotoninowych (wikipedia)

receptory dopaminowe znajduja sie w ukladzie nerwowym, ukladzie krwionosnym i w nerkach.

dystrybucja receptorow dopaminowych (wikipedia)
Piątek, Kwiecień 2017 10:48
ktosik Offline
Użytkownik

Reputacja: 19
Liczba postów: 81
Wątków: 0

Powiem tak... Będąc poza Polską i kupując tam rc jak w badaniach wykorzystałem sposób iv to w momencie tak zwanego kopa czułem ciepło w gardle, głowie, żołądku, w odbycie ( jelitach) potem gdy to się połączyło powiedzmy w całość była duża dawka eufori i nutą stymulacji a trwało to od momentu aplikacji do pewnych efektów może 10sec. Tak więc wydaje mi się że do tego czasu i pokolei w badaniu przeszło to przez wszystkie receptory. A jeżeli mamy być już w temacie vendora to na dobre produkty choć po 2015 coś zostało tak zmienione że mimo iż zachowany jest prawie ten sam wzór chemiczny danego odczynnika to jednak barakuje po aplikacji iv tego wybuchu eufori jak i nie czuć przejścia przez połowę wyżej opisanych punktów receptorów..

Coś pomogłem? Oceń...
Piątek, Kwiecień 2017 11:08
Hefajstos Offline
Użytkownik

Reputacja: 28
Liczba postów: 129
Wątków: 1

(Piątek, Kwiecień 2017 10:22)Leginista napisał(a):  No nie sądzę aby po sniffie tak szybko spływ dostał się do przewodu pokarmowego. A jak walą po kablach ? sądzę że i w mózgu są takie same receptory i działają tak samo jak te w jelitach. Bo jeśli nie byłoby w mózgu to dożylnie czy sniff powinien nie działać. Ktoś mąrzejszy coś skrobnie na ten temat ?
Please, naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem a dopiero potem komentuj - unikniemy niepotrzebnych nieporozumień. Najpierw trzeba zrozumieć zasady i zależności w dystrybucji poszczególnymi drogami, dopiero później próbować odpowiedzieć na pytanie sniff czy oral. Po co Ci ktoś mądrzejszy skoro tego nie możesz pojąć? Dla mnie temat zakończony - Pawel postawił kropkę nad "i".
Piątek, Kwiecień 2017 12:00
Leginista Offline
Użytkownik

Reputacja: 6
Liczba postów: 126
Wątków: 19

Chodziło mi o takie wyjaśnienie jak Paweł poczynil więc twoje uwagi o moim czytaniu ze zrozumieniem są bezcelowe.
Piątek, Kwiecień 2017 12:08
Odpowiedz