[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
Waporyzacja
Autor Wiadomość
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 185
Liczba postów: 1,086
Wątków: 125

Waporyzacja
Waporyzacja to podgrzanie free base do określonej temperatury odpowiednio wysokiej, aby odparować substancje . Umożliwia to wykonanie inhalacji oparem.

Najprostszy ale i nie zdrowy sposób.

- Folia aluminiowa 10x10cm
- zapalinczka
- rurka
- temat nadający się do vapo np (apihp, hex)

1.

[Obrazek: 2whf1at.jpg]

2.

[Obrazek: ht8tgh.jpg]

3.

[Obrazek: 2s7jjeu.jpg]

4.

[Obrazek: v6olyq.jpg]

5.

[Obrazek: 2nl4qwg.jpg]

6. Demo

View My Video

[Obrazek: 2lwkm10.gif]

Wóda i nosy i wóda i trawa i wóda od nocy do rana

Znowu słuchałem Nirvany, ,,Something in the way” Cobaina

Jeśli wstanę w środku nocy to pozwolisz mi wyjść?
Jeśli nie powiem, że wrócę albo, że wrócę kiedyś?
Machniesz ręką i pozwolisz szybko żyć
Czy może jestem zbyt cenny dla Ciebie?

Pomogłem to wiesz co dalej Uśmiech

............ \/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Piątek, Grudzień 2016 23:28 przez xefenis.)
Piątek, Grudzień 2016 23:27
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

4MMC Online
Użytkownik

Reputacja: 75
Liczba postów: 358
Wątków: 14

RE: Waporyzacja
<<<Taki Update i troszke ciekawostek i przydatnych informacji dla bardziej wymagajacych>>>

Poza tym słyszałem o waporyzacji pentedronu, MPA, etylofenidatu i fluoro-amfetamin. Jednak trzeba je przerabiać do freebase inaczej będą działać na granicyh Placebo, są mniej ekonomiczne i efekty po ich zażyciu nie mają polotu do alfa-pirolidynoketonów.

Jak widać są to substancjie uważane za stymulanty ale przy tej drodze podanie dają piękna „euforie”.

Serotogeniki nie nadają się do wporyzacji ponieważ działają w za wysokich jak na te metodę dawkach.

2. Co to jest Freebase i czy jest potrzebne?

W naszym przypadku termin "freebase" oznacza konwersje substancji będącej w postaci chlorowodorku do wolnej zasady. Do niektórych RC jest to wręcz obowiązkowe ponieważ temperatura odparowania jest znacznie dalsza od temperatury spalania w porównaniu z solą chlorowodorkową. Jest to również dużo zdrowsza metoda ponieważ HCl nie dostaje się do naszego organizmu i nie niszczy nam płuc.

Dla a-pvp ,a-php i bufedronu konwersja ta nie jest obowiązkowa i nie ma żadnego wpływu na moc substancji, odczuwalny jest jedynie inny smak oparów i nie dusi tak strasznie jak ma to miejsce przy chlorowodorku.

Wzór na otrzymywanie wolnej zasady tkz.: "freebase".

1. Potrzebujemy RC które chcemy przekonwerterować (ja reakcję przeprowadzę na przykładzie podając etylofenidat), sodę oczyszczona (kuchenną) i wodę destylowaną.

2. Obliczmy proporcjię RC do sody w następujący sposób:

Masy Molowe:

EPH: 247.33274
HCl: 36.46
NaHCO3: 84.007
EPH * HCl 283.79274

tak więc na jedną cząsteczke EPH-HCl przypada jedna cząsteczka NaHCO3,

czyli proporcje EPH-HCL do NaHCO3 wynoszą 283.79274 : 84.007

wychodzi nam, że musimy dodać 29.601532442302787590% NaHCO3 do EPH-HCl

3. Jaki sprzęt potrzebny jest do waporyzacji?

Najważniejsz w vapo jest zażycie jak największej ilości substancji w jednym machu który daje ten upragniony RUSH, ta sama dawka rozdzielona na dwie części już nie da nam tego efektu.

Najlepszym na mocnego kopa jest vapo z tkz. "blachy" czyli foli aluminiowej acz kolwiek wymaga to doświadczenia. Wycinamy prostokąt 20cm x 10cm i składamy na pół tak aby miał 10cm x 10cm, starając się aby folie idelanie do siebie przylegały; następnie powstały kwadracik składamy w kształt litery V. Takie wymiary są wprost idelane ponieważ mamy idealną kontrolę nad ucikającą kroplą. Pamiętajcie Waporyzujemy nie spalamy!!!!! Wszystko na minimalnym płomieniu mniej więcej w ten sposób: http://www.youtube.com/watch?v=0fQjTf8LeyQ

Dla początkujących polecam zakup lufki tego typuhttp://www.bibulka.com/product/details/idproduct/507. Sprawdza się również bardzo dobrze w terenie.

Poza tym można skonstruwać własny waporizer z żarówki w następujący sposób: http://www.youtube.com/watch?v=XDYy4hNrBYY

4. Jaką dawkę substancji?

To musicie dobierać już indywidualnie wedle waszej tolerancji szukajcie na forum a napewno znajdziecie.

5. Efekty?

Zdecydowanie intensywmniejsze i mniej wchodzące na serducho. Bardziej euforyzujące mniej speedujące. Sprobójcie a zobaczycie

PS: Jeżeli czegoś istotnego nie napisałem to mnie poprawcie faq pisane na szybkości w wolnej chwili.

Pomoglem ? REP+
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Sobota, Grudzień 2016 07:06 przez 4MMC.)
Sobota, Grudzień 2016 07:04
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości