[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
"biuro do zwalczania przestępczości narkotykowej" zatrzymana paczka z Chin
Autor Wiadomość
kalejdoskop Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 1
Wątków: 1

"biuro do zwalczania przestępczości narkotykowej" zatrzymana paczka z Chin
w styczniu 2017 została zatrzymana paczka mojej znajomej ,zatrzymana przez urząd celny , wiadomo zdarza się , znajoma zadzwoniła po tym jak wedle parametrów podanych na stronie śledzenia paczek okazało się że kurier nie podjął przesyłki gdyż "została ona zatrzymana przez biuro do zwalczania przestępczości narkotykowej , znajoma spodziewała się jakiegoś wezwania na przesłuchanie lub coś w tym stylu ale mamy już kwiecień a do tej pory nic takiego się nie wydarzyło , piszemy o tym ponieważ nie znalazłem tutaj we wcześniejszych tematach opisu podobnego zdarzenia ,zazwyczaj przesyłkę zatrzymuje UC ale nigdy nie słyszałem o biurze do zwalczania przestępczości narkotykowej , dodam że to chyba oczywiste że w przesyłce nie miały być żadne narkotyki , przynajmniej ona zamawiała coś innego,pytanie co teraz?,dodam że w styczniu kiedy to wykonała telefon do firmy kurjerskiej w którym Pani poinformowała ją co się stało dowiedziała się też że ludzie ci mają 3 miesiące na to żeby zbadać sprawę , czas ten już minął , chciałbym prosić o radę co dalej? , czy dzwonić tam i domagać się wydania przesyłki?, czy dać sobię spokój bo to i tak nic nie da ,a jedynie można dodatkowo narobić sobię problemów ? Ważna informacja to taka że w przesyłce miała znajdować się substancja całkowicie legalna na terenie Polski i za pewne się tam znajdowała .Pytanie kieruję do bardziej niż my doświadczonych forumowiczów , ponieważ dla nas sytuacja jest nowa .pozdrawiam.
Czwartek, Kwiecień 2017 18:06
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Odpowiedz