[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
mój snif zestaw
Autor Wiadomość
pati Offline
Użytkownik

Reputacja: 59
Liczba postów: 340
Wątków: 13

RE: mój snif zestaw
Ja tam się nie kryje bo nie mam przed kim Oczko zawsze czarny duzy talerz , karta i gruba słomka , ale jak poniesie to z niektórych częsci ciała się ciagneło Oczko)))
Sobota, Listopad 2015 23:54
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

kotek Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 14
Wątków: 0

najlepszy sniffzestaw to skręcona karteczka i karta do biblioteki. Byle nie banknoty jak to gengsta robią na filmach, bo zarazki wykończą was szybciej niż chińskie proszki.
Niedziela, Wrzesień 2016 19:43
sirmarciniaczek Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 27
Wątków: 1

(Niedziela, Wrzesień 2016 19:43)kotek napisał(a):  najlepszy sniffzestaw to skręcona karteczka i karta do biblioteki. Byle nie banknoty jak to gengsta robią na filmach, bo zarazki wykończą was szybciej niż chińskie proszki.

Kurcze... A ja non stop się truje banknotami ._.

[Obrazek: giphy.gif]
Środa, Maj 2017 06:14
Jabłk0 Offline
Użytkownik

Reputacja: 4
Liczba postów: 99

Bo bakterie was wykończą ;D? Napierdala ktoś alve i krokodila to nie zwraca sie uwagi na bakterie w banknocie hah
Środa, Maj 2017 14:37
Dominisss1 Offline
Użytkownik

Reputacja: 18
Liczba postów: 65
Wątków: 1

(Sobota, Listopad 2015 23:54)pati napisał(a):  Ja tam się nie kryje bo nie mam przed kim Oczko zawsze czarny duzy talerz , karta i gruba słomka , ale jak poniesie to z niektórych częsci ciała się ciagneło Oczko)))

Uważaj Pati... To pierwszy krok do zostania celebrytka

pudelek.tv/video/Nastolatka-od-seksu-z-raperami-odpowiada-Tede-To-nie-byla-kokaina-11610/
Środa, Maj 2017 15:31
Skorpion™ Offline
Administratorzy

Reputacja: 50
Liczba postów: 224
Wątków: 53

Gratuluje linkowania do pudelka. Potem te szmatławce widzą nas w witrynach odsyłających i piszą bzdury o dopalaczach bo mają od nas pozycjonowanie.... Pobawcie się w detektywów to zobaczycie wspólny mianownik. Piszą o tym samym ,w różnych odstępach czasowych i dziwnie podobne historie do opisywanych tripów przez użytkowników. Każdy dziennikarzyna jest kurwą...
Czwartek, Maj 2017 03:14
pati Offline
Użytkownik

Reputacja: 59
Liczba postów: 340

(Środa, Maj 2017 15:31)Dominisss1 napisał(a):  
(Sobota, Listopad 2015 23:54)pati napisał(a):  Ja tam się nie kryje bo nie mam przed kim Oczko zawsze czarny duzy talerz , karta i gruba słomka , ale jak poniesie to z niektórych częsci ciała się ciagneło Oczko)))

Uważaj Pati... To pierwszy krok do zostania celebrytka

pudelek.tv/video/Nastolatka-od-seksu-z-raperami-odpowiada-Tede-To-nie-byla-kokaina-11610/
Dominisss o mnie nikt nie usłyszy Oczko bo kryje sie w małym mieście we własnym domku
Czwartek, Maj 2017 11:17
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości