[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
odstawienie.
Autor Wiadomość
Leginista Online
Użytkownik

Reputacja: 2
Liczba postów: 79
Wątków: 12

odstawienie.
Siema. Po kilu miesiącach rajzy już 3 tygodnie jestem czysty. Codziennie nie waliłem ale 2-3 razy w miesiącu po nocy lub dwie a czasami to i 3 noce ciągnąłem i zjadałem naprawdę duże dawki. Potrafiłem pół g do wody wypić, walnąć szczura z 250 mg i jak zaczęła bombka działać to kolejne 250 mg. Tolerancja rosła i szczury szły po 300 a nwet 500 mg a bombki.. 700 a raz nawet równy gram.. Sort dobry bo od znanego wendora. Potem dużo alko aby pójść spać.
Odstawiłem bo kobieta i zdrowie i życie.
Gorzej ze zdrowiem.
Otóz mam stany smutku, a czasami jest wesolutki. Jestem też często bardzo nerwowy. Do tego dochodzą jakieś przebłyski w polu widzenia i że ktoś mnie obserwuje i wiele innych. Kiedy to minie? 2-4 miesiące?
Zrezygnowałem z alkoholu, zacząłem ćwiczyć, basen, bieganie, marsze i zacząłem zdrowo się odżywiać. Samo minie czy może psychiatra potrzebny?
Środa, Grudzień 2016 21:54
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

damian3274656 Online
Użytkownik

Reputacja: 2
Liczba postów: 56
Wątków: 2

RE: odstawienie.
Samo minie. Zapewniam Oczko
Środa, Grudzień 2016 23:12
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 185
Liczba postów: 1,086
Wątków: 125

RE: odstawienie.
(Środa, Grudzień 2016 21:54)Leginista napisał(a):  Siema. Po kilu miesiącach rajzy już 3 tygodnie jestem czysty. Codziennie nie waliłem ale 2-3 razy w miesiącu po nocy lub dwie a czasami to i 3 noce ciągnąłem i zjadałem naprawdę duże dawki. Potrafiłem pół g do wody wypić, walnąć szczura z 250 mg i jak zaczęła bombka działać to kolejne 250 mg. Tolerancja rosła i szczury szły po 300 a nwet 500 mg a bombki.. 700 a raz nawet równy gram.. Sort dobry bo od znanego wendora. Potem dużo alko aby pójść spać.
Odstawiłem bo kobieta i zdrowie i życie.
Gorzej ze zdrowiem.
Otóz mam stany smutku, a czasami jest wesolutki. Jestem też często bardzo nerwowy. Do tego dochodzą jakieś przebłyski w polu widzenia i że ktoś mnie obserwuje i wiele innych. Kiedy to minie? 2-4 miesiące?
Zrezygnowałem z alkoholu, zacząłem ćwiczyć, basen, bieganie, marsze i zacząłem zdrowo się odżywiać. Samo minie czy może psychiatra potrzebny?
Spróbuj 5htp jest to suplement diety pomocny w odbudowie serotoniny która jest wyplukiwana z organizmu przez euforyki. Powinno pomóc do tego witaminy i zero alko to podstawa.
Środa, Grudzień 2016 23:25
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości