[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
odstawienie.
Autor Wiadomość
Leginista Offline
Użytkownik

Reputacja: 4
Liczba postów: 103
Wątków: 14

odstawienie.
Siema. Po kilu miesiącach rajzy już 3 tygodnie jestem czysty. Codziennie nie waliłem ale 2-3 razy w miesiącu po nocy lub dwie a czasami to i 3 noce ciągnąłem i zjadałem naprawdę duże dawki. Potrafiłem pół g do wody wypić, walnąć szczura z 250 mg i jak zaczęła bombka działać to kolejne 250 mg. Tolerancja rosła i szczury szły po 300 a nwet 500 mg a bombki.. 700 a raz nawet równy gram.. Sort dobry bo od znanego wendora. Potem dużo alko aby pójść spać.
Odstawiłem bo kobieta i zdrowie i życie.
Gorzej ze zdrowiem.
Otóz mam stany smutku, a czasami jest wesolutki. Jestem też często bardzo nerwowy. Do tego dochodzą jakieś przebłyski w polu widzenia i że ktoś mnie obserwuje i wiele innych. Kiedy to minie? 2-4 miesiące?
Zrezygnowałem z alkoholu, zacząłem ćwiczyć, basen, bieganie, marsze i zacząłem zdrowo się odżywiać. Samo minie czy może psychiatra potrzebny?
Środa, Grudzień 2016 21:54
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

damian3274656 Offline
Użytkownik

Reputacja: 3
Liczba postów: 77
Wątków: 2

RE: odstawienie.
Samo minie. Zapewniam Oczko
Środa, Grudzień 2016 23:12
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 203
Liczba postów: 1,208
Wątków: 134

(Środa, Grudzień 2016 21:54)Leginista napisał(a):  Siema. Po kilu miesiącach rajzy już 3 tygodnie jestem czysty. Codziennie nie waliłem ale 2-3 razy w miesiącu po nocy lub dwie a czasami to i 3 noce ciągnąłem i zjadałem naprawdę duże dawki. Potrafiłem pół g do wody wypić, walnąć szczura z 250 mg i jak zaczęła bombka działać to kolejne 250 mg. Tolerancja rosła i szczury szły po 300 a nwet 500 mg a bombki.. 700 a raz nawet równy gram.. Sort dobry bo od znanego wendora. Potem dużo alko aby pójść spać.
Odstawiłem bo kobieta i zdrowie i życie.
Gorzej ze zdrowiem.
Otóz mam stany smutku, a czasami jest wesolutki. Jestem też często bardzo nerwowy. Do tego dochodzą jakieś przebłyski w polu widzenia i że ktoś mnie obserwuje i wiele innych. Kiedy to minie? 2-4 miesiące?
Zrezygnowałem z alkoholu, zacząłem ćwiczyć, basen, bieganie, marsze i zacząłem zdrowo się odżywiać. Samo minie czy może psychiatra potrzebny?
Spróbuj 5htp jest to suplement diety pomocny w odbudowie serotoniny która jest wyplukiwana z organizmu przez euforyki. Powinno pomóc do tego witaminy i zero alko to podstawa.
Środa, Grudzień 2016 23:25
Leginista Offline
Użytkownik

W sobotę strzeli już 4 tydzień bez nosa i innych używek w tym alkoholu. No i czuć trochę że męczy. Ostatnim czasie regularnie co 3-4 tygodnie miałem temat więc już organizm lekko domaga się lub zastanawia sie kiedy coś zjem. Ogólnie nie mam wielkiego ssania, aczkolwiek jakby było to pewnie zastanawiał bym się bez końca czy zjeść czy nie.
Lepiej śpię, mam więcej energii i lepszy humor, ale wahania nastroju znowu się pojawiły. Podjąłem decyzję że nie będę brał żadnych specyfików wspomagających. Muszę sam to zwalczyć. Dużo owoców i warzyw, sport itp.

Ps. zastanawiam się czy nie zrobić sobie paiet badań w luxmedzie. Zbadałbym watrobę, serce, żołądek, bebechy, nerki, krew, kał i mocz. Niby nic mi nie dolega ale chuj wie czy tam się nic nie tworzy i może prześwietlenie łba czy krwiaka nie mam. Ktoś coś ? Duży uśmiech
Wtorek, Styczeń 2017 16:27
Pawel_Testuje Online
Użytkownik

Reputacja: 113
Liczba postów: 151
Wątków: 5

(Wtorek, Styczeń 2017 16:27)Leginista napisał(a):  Podjąłem decyzję że nie będę brał żadnych specyfików wspomagających.

slusznie, w ten sposob organizm szybciej wyrowna aktywnosc neuroprzekaznikow. daj sobie 2-3 miesiace i bedziesz jak nowy, pisze z doswiadczenia.

(Wtorek, Styczeń 2017 16:27)Leginista napisał(a):  Ps. zastanawiam się czy nie zrobić sobie paiet badań w luxmedzie.

jesli cie to uspokoi, to czemu nie.

powodzenia. :-)
Wtorek, Styczeń 2017 16:44
Leginista Offline
Użytkownik

Pewnie by mnie uspokoiło , tylko koszt takich badań jest spory.
W sumie to nie wiem czy jest sens. jakby coś działo się z żołądkiem, wątrobą czy bebechami i nerkami to by mnie bolało. Ostatecznie prześwietlenie głowy czy krwiak się nie robi i EKG serce plus krew, mocz i kał.
PS. jeśli ktoś odstawia na dobre i ma doła w danym momencie tj spadek humoru to naprawdę polecam bieganie lub inne ćwiczenia siłowe np. pompki czy drążki Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wtorek, Styczeń 2017 23:00 przez Leginista.)
Wtorek, Styczeń 2017 22:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości