[-]
Wyszukiwarka RC

Odpowiedz 
tabletka gwałtu
Autor Wiadomość
ewelina123 Offline
Użytkownik

Reputacja: 0
Liczba postów: 1
Wątków: 1

tabletka gwałtu
Witajcie, mam pytanie. Miałam ostatnio imprezę ze znajomymi. Było dużo alkoholu, dużo wypiłam. Zaznaczę na początku, że zawsze miałam problem z wyczuciem, że już mi wystarczy i zdarzało mi się wypić tyle, że nie mogłam ustać na nogach, wymioty i do spania. Nigdy jednak nie miałam sytuacji, że urwał mi się film. Zawsze pamiętałam wszystko przez mglę, ale jednak wiedziałam co się działo. Nigdy nie byłam agresywna po alkoholu, nie płakałam, nie wpadałam w histerię czy panikę. I teraz opiszę co działo się na wyżej wspomnianej imprezie: wpadłam dosłownie w szał, w taką straszną panikę, nie poznawałam ludzi których doskonale znam, od dawna, nie wiedziałam jak oni mają na imię ani w jakim jestem mieście, mówiłam w kółko że ktoś mi czegoś dosypał, że chcą mnie zabić itp. Krzyczałam strasznie, podobno aż przerażająco, wyzywałam ludzi. Przyjechała po mnie karetka (moi znajomi ją wezwali), strasznie wymiotowałam (to akurat normalne) i krzyczałam że bardzo boli mnie brzuch. W szpitalu zrobiono mi badania krwii i nie wykryto żadnych obcych substancji. Następnego dnia miałam objawy ''normalnego kaca''. I moje pytanie: czy mimo, że z badań nic nie wyszło, mogłam zostać otruta czymś co jest z krwi niewykrywalne?
Wszystko co napisałam wiem od znajomych. Ja mam wielką czarną plamę w głowie, a przecież długo jeszcze byłam ''świadoma'' zanim zasnęłam.
Lekarz mojej koleżance po zobaczeniu mnie powiedział że na pewno jestem naćpana
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 13:02 przez ewelina123.)
Wczoraj 12:59
Odpowiedz cytując ten post
R E K L A M A

Jabłk0 Offline
Użytkownik

Reputacja: 4
Liczba postów: 99
Wątków: 13

RE: tabletka gwałtu
Skoro w szpitalu nic nie wyszło to znaczy,że nic nikt ci nie dorzucił,poprostu za dużo wypiłas,wątpie,że ktoś by się bawił w jakieś substancje co nawet w szpitalu nie wyjdą..
Wczoraj 13:29
xefenis™ Online
Moderatorzy

Reputacja: 217
Liczba postów: 1,353
Wątków: 138

Miałaś zły dzień :/ porostu wymieszałaś za dużo alko zdarza się Uśmiech

[Obrazek: 11jq246.gif]

Wóda i nosy i wóda i trawa i wóda od nocy do rana

Znowu słuchałem Nirvany, ,,Something in the way” Cobaina

Jeśli wstanę w środku nocy to pozwolisz mi wyjść?
Jeśli nie powiem, że wrócę albo, że wrócę kiedyś?
Machniesz ręką i pozwolisz szybko żyć
Czy może jestem zbyt cenny dla Ciebie?

Pomogłem to wiesz co dalej Uśmiech

............ \/
Wczoraj 17:10
Strangelove Offline
Użytkownik

Reputacja: 18
Liczba postów: 161

O ile pamiętam gwałcioszka (GHB) bardzo szybko ulatnia się z krwiobiegu, stąd mogli nic nie wykryć. Ale po niej powinnaś powoli zapaść w lulu bądź stać się wysoce niedecyzyjna co robisz (czyli ktoś bierze za rączke i zabiera na bunga bunga). Gdzieś była tabelka z czasami przebywania substancji we krwi i chyba minimum to było ~6 godzin. Jeżeli od razu karateka zabrała Cię na krew i nic nie wyszło ... to nic nie wyszło. Dostałaś jakiegoś rodzaju paranoi (delirka?), w dodatku bół brzucha i rzyganie wskazuje na zaczątki zatrucia alkoholowego (nie kaca!). Ile trwały wymioty? Miałaś jakieś drgawki czy niekontrolowane skurcze mięśni?

Pytanie też - jakieś leki brałaś?

... a stary Niemiec Hans ...
... na CKM-ie grał ...
... wszyscy myśleli że to bal ...
Poniedziałek, Maj 2017 12:50
madhead Offline
Użytkownik

Reputacja: 122
Liczba postów: 997
Wątków: 39

Proszę o przeniesienie wątku do działu "Pytania i odpowiedzi".

[Obrazek: tumblr_mxxaan0ESg1sqt14jo1_500.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Poniedziałek, Maj 2017 15:07 przez madhead.)
Poniedziałek, Maj 2017 15:06
Jabłk0 Offline
Użytkownik

Reputacja: 4
Liczba postów: 99
Wątków: 13

W sumie faktycznie,ghb w moczu do 16godzin,we krwi niby do 10h,czyli zależy kiedy robili badania,od razu jak cie zabrali czy z rana?
Wtorek, Maj 2017 11:52
Strangelove Offline
Użytkownik

Reputacja: 18
Liczba postów: 161

O, to jak do 10 godzin to raczej powinni wykryć. Sądzę że jak karateka ją zabrała to prawie od razu na miejscu pobrali. A przynajmniej tego bym oczekiwał po naszych służbach, wszak bez wyników krwi nie wiesz OCB.

... a stary Niemiec Hans ...
... na CKM-ie grał ...
... wszyscy myśleli że to bal ...
Wtorek, Maj 2017 14:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości